INSTRUKCJA CIERPIENIA

Wiesz, jak jest: czasem, żeby wyzdrowieć, trzeba najpierw się pokaleczyć. I zaprosić do tego innych ludzi. Rany liże się w samotności, zaszywając w ustępie, dezynfekując spirytusem i puszczając znaki dymne.

Ważne, by nie dopuszczać słońca, bo ono może wszystko popsuć. Lubi wedrzeć się ukradkiem i pokrzyżować smętne, mroczne plany.

Gdy się jest pokaleczonym, należy siedzieć z głową w chmurach. Gradowych. Trzeba być czujnym i nie dać się żadnym pozytywnym myślom. Lustro ma służyć wyłącznie do obserwacji zapadających się policzków, blednącej cery i uśmiechu obróconego w dół pod kątem 180 stopni.

Pozycja ciała zwieszona, luźna, niedbała. Dłonie nieruchawe. Gwałtowne gesty stanowczo zakazane. Plecy przygarbione, szyja skurczona, ramiona sztywne. Powieki opadnięte, źrenice ledwo widoczne. Oddech w zaniku. Nienawiść do wszelkich przejawów życia dopuszczalna. Puszczanie gazów tolerowane – uwaga – tylko głośne i smutne.

Należy dążyć do wyeliminowania poczucia identyfikacji ze sobą. Wymazać wszystkie dobre wspomnienia. Spalić albumy ze zdjęciami, oddzielić kwiaty od doniczek. Kwiaty wyrzucić przez okno, doniczki potłuc. Powoli i anemicznie. Gdy doniczka nie chce się rozbić, próbować do skutku. Można się pocić.

Po ulicach przechadzać się tylko w stanie woniejącym. Przed wyjściem z domu nie zażywać kąpieli ani zmieniać bielizny przez minimum trzy dni.

W stosunku do ludzi być niemiłym, odrażającym i opryskliwym. W innym przypadku istnieje ryzyko klęski w postaci nawiązania kontaktu. Nie patrzeć na drzewa, nie karmić ptaków.

Nie kupować zdrowych ani odżywczych produktów. Pieniądze gubić, wydawać na tanie alkohole lub łączyć te dwie techniki. Pamiętać o ciemnych okularach, również w nocy. Nosić zatyczki w uszach i nikogo nie słuchać.

Paznokcie obgryzać regularnie i dbać, by były czarne lub przynajmniej grafitowe. Na ulicy pluć, charkać, wzdychać i kląć.

Należy bardzo uważać na reakcje otoczenia, gdyż dzięki genetycznie zakodowanemu radarowi, potrafi ono intuicyjnie rozpoznać syndrom człowieka liżącego rany. Nachyla się wtedy ku niemu ze współczuciem i wykonuje irracjonalne gesty sympatii.

Sam widzisz, że rzetelne stosowanie się do instrukcji cierpienia jest niezbędne do przeżycia. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zamów już teraz wyjątkowy e-book „Jak żyć żeby umrzeć” za jedyne 666 złotych lub zajrzyj na naszą stronę internetową! Nie pogrzeb swojej nadziei na depresję! Mega dół w mega cenie!

Reklamy
INSTRUKCJA CIERPIENIA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s